فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

۷۵ درصد از پناهجویان جوان در اروپا مجبور به فاحشگی می‌شوند

رادیو امید | 10:09 - 27.10.2017

به گزارش رسانه های آلمان، کمپی در برلین، پناهجویان جوان از جمله افرادی که زیر سن قانونی هستند توسط ماموران امنیتی‌ای که برای محافظت از آنها استخدام شده‌اند، مجبور به فاحشگی می‌شوند.

بر اساس این گزارش ماموران امنیتی پول زیادی برای این پناهجویان جوان می‌پردازند.

در این گزارش آمده است این نگهبانان با پناهجویان جوان ملاقات می‌کنند و آنها را متقاعد می‌کنند در ازای هر رابطه جنسی پولی دریافت کنند.

این نگهبانان، مردان جوان را هم متقاعد می‌کنند تا تن فروشی کنند و پول خوبی به دست بیاورند.

یک نگهبان گفته است: «آنها باید سن خاصی داشته باشند و به اندازه کافی جذاب باشند: از ۱۶ سال به بالا، هر چقدر جوانتر باشند، گرانتر هستند.»

برخی از پناهجویان نیز این گزارش را تایید کرده‌اند.

یک پناهجوی مرد افغانستانی که درخواست پناهندگی‌اش رد شده، به خبرنگاران گفته است ماموران امنیتی به او پیشنهاد فاحشگی داده‌اند.

به گفته وی: از این که، این کار را کرده احساس شرمندگی می‌کند اما او نیاز به پول داشته است. او در ازای هر بار تن فروشی، ۳۰ یورو دریافت کرده است.

یک مددکار اجتماعی که در کمپ پناهجویان در برلین کار می‌کند گفته است ماموران امنیتی را دیده که به پناهجویان پول داده اند.

سازمان سازگاری‌های اجتماعی کار و خدمات اجتماعی در برلین اعلام کرده است اگرچه آنها شواهد مستدلی برای درستی این مساله پیدا کرده اند اما تا مشخص شدن تمام حقیقت درباره این ماجرا، آن را پیگری خواهند کرد.

سازمان ملل در ماه سپتامبر گزارش داده بود ۷۵ درصد از پناهجویان جوانی که به اروپا مهاجرت می‌کنند مجبور به فاحشگی می‌شوند و مورد آزار جنسی قرار می‌گیرند.

کلید واژه ها