فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

پمپئو در بنیاد هریتیج: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در ایران باید پرسید این انقلاب برای مردم ایران چه دستاوردی داشته؟

رادیو امید | 12:32 - 22.05.2018

وزیرخارجه آمریکا(پمپئو ) در بنیاد هریتیج: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در ایران باید پرسید این انقلاب برای مردم ایران چه دستاوردی داشته؟ رژیم به خرج مردم خودش، محصولی از رنج و مرگ را در خاورمیانه درو می کند.

 

ترامپ به یک دلیل ساده از برجام خارج شد: اینکه این توافق نتوانست امنیت مردم آمریکا را در مقابل خطراتی که توسط رهبران جمهوری اسلامی ایجاد می شد، تضمین کند. برجام بخاطر معایب مرگبارش دنیا را در خطر قرار داد. بندهای ضعیف موسوم به غروب در برجام توانایی تسلیحات هسته ای ایران را صرفا به تعویق می انداخت. پس از به پایان رسیدن زمان بندهای غروب، حکومت ایران آزاد می بود تا بسرعت به بمب هسته ای دست یابد.
ما از مردم ایران می پرسیم: آیا می خواهید کشورتان بعنوان شریک حزب الله، حماس، طالبان و القاعده شناخته شود؟ ایالات متحده معتقد است که شما شایسته بهتر از اینها هستید.
ایران میتوانست پولی را که درنتیجه برجام بدست آورد، برای تقویت فرصتهای اقتصادی ملتی گرفتار استفاده کند. درعوض رژیم از این پول برای دامن زدن به آتش جنگ های نیابتی و پر کردن جیبهای سپاه پاسداران، حزب الله و حماس استفاده کرد. ایران در طول برجام به پیشروی اش در سراسر خاورمیانه ادامه داد.
سپاه پاسداران همچنان برای تقویت رژیم قاتل اسد هزاران جنگجو به سوریه اعزام داشته … ایران به مناقشه ای دامن می زند که بیش از ۶ میلیون سوری را در داخل کشور بی خانمان کرده و بیش از ۵ میلیون نفر را در خارج از مرزهای سوریه به دنبال سرپناه روان ساخته.
سپاه پاسداران در داخل قلمرو هوایی اسراییل پهپاد به پرواز در آورده و دسته دسته راکت هایی را از سوریه به بلندیهای جولان پرتاب کرده است. متحد همیشگی ما اسراییل، در پاسخ، حق مسلمشان در دفاع از خود را اظهار داشته؛ موضعی که ایالات متحده به روشنی از آن حمایت می کند.
یک توافق جدید با ایران باید با تعیین آنچه که دنیا از حکومت ایران می خواهد، شروع شود…. آمریکا این نیاز برای تغییر رفتار را بوجود نیاورد، حکومت ایران آن را ایجاد کرد.
در راهبردی که امروز اعلام می کنیم، ما خواهان حمایت مهمترین متحدان و شرکایمان در منطقه و در سراسر دنیا هستیم. ما از هر کشوری که از تهدیدات هسته ای و وحشیگری ای رژیمی که به راحتی برای مردم بی گناه هرج و مرج ایجاد می کند بیزار است، استقبال می کنیم.

کلید واژه ها