فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

نماینده خامنه ای: بهانه بدست ایران بدهید، تل‌آویو و حیفا با خاک یکسان می‌شود

رادیو امید | 12:44 - 13.04.2018

آخوند علی شیرازی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در نیروی موسوم به «قدس»، واحد برون مرزیِ سپاه پاسداران رژیم ایران، با هشدار به اسرائیل ادعا کرد که «بهانه بدست ایران بدهید، تل‌آویو و حیفا با خاک یکسان می‌شود». همزمان یک مقام ارشد امنیتی اسرائیل اعلام کرد که اگر ایران علیه اسرائیل اقدام کند، ما بشار اسد را سرنگون خواهیم کرد.

ارگان نزدیک به بخش های امنیتیِ – اطلاعاتیِ سپاه پاسداران، آخوند علی شیرازی، نماینده علی خامنه ای در نیروی قدس سپاه پاسداران، در واکنش به اظهارات روز چهارشنبۀ بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، که گفته بود «ایران اراده اسرائیل را محک نزند»، ادعا کرد: «اسرائیل مواظب رفتارش باشد؛ اگر می‌خواهد چند روزی بیشتر به حیات خباثت‌آلود خود ادامه دهد، دست از حماقت بردارد».

نماینده رهبر جمهوری اسلامی همچنین با ادعای اینکه «ایران، سوریه نیست»، هشدار داد: «اسرائیل مواظب رفتارش باشد؛ اگر می‌خواهد چند روزی بیشتر به حیات خباثت‌آلود خود ادامه دهد، دست از حماقت بردارد.»

نخست وزیر اسرائیل در آیین گشایش یادبود قربانیان هولوکاست در اورشلیم اظهار داشته بود که که کشورش «در عمل ثابت کرده هر تعرض به خود را در نطفه خفه می‌کند و با قدرت به آن پاسخ می‌دهد».

پیش از این نیز، پاسدار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی موسوم به «قدس»، واحد برون مرزِی سپاه، مدعی شده بود که نابودی اسرائیل «یک وعده الهی است که حتما تحقق پیدا خواهد کرد» و علی خامنه‌ای دو سال پیش گفته بود که اسرائیل «بیست و پنج سال آینده را نخواهد دید».

 

کلید واژه ها