فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

معمای خودکشی 5 نفر در تهران

رادیو امید | 16:36 - 16.10.2017

تحقیقات درباره مرگ مشکوک دو زن و سه مرد که در حادثه‌های جداگانه به کام مرگ رفته‌اند از سوی مأموران پلیس تهران جریان دارد.

ساعت ۱۰:۱۱ صبح روز شنبه ۲۲ مهرماه قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه از مرگ مشکوک زن جوانی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در محل حادثه با جسد زن ۲۷‌ساله‌ای روبه‌رو شدند که به طرز مرموزی فوت کرده بود. یکی از اعضای خانواده این زن گفت: دخترم چند ساعتی از اتاقش بیرون نیامده بود که نگرانش شدم و به اتاقش رفتم. وقتی وارد اتاقش شدم مشاهده کردم او در حالی که نایلونی روی سرش کشیده و به گردنش گره زده‌شده، بی‌جان روی زمین افتاده است.

همزمان با ادامه تحقیقات جسد برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.
در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت، مأموران کلانتری ۱۱۶ مولوی مرگ مشکوک مرد جوانی را به بازپرس جنایی اطلاع دادند. بررسی‌ها حکایت از این داشت جسد مرد ۳۲ ساله‌ای در مغازه شیشه‌بری‌اش در حالی که حلق آویز شده بود کشف شده است. جسد مرد شیشه‌بر در ادامه به پزشکی قانونی منتقل شد.
سومین مرگ مشکوک ساعت ۱۴:۳۸ روز شنبه مأموران کلانتری نازی‌آباد به قاضی مرادی خبر دادند. مأموران اعلام کردند مردی خبر حلق آویزی هم اتاقی‌اش را تلفنی خبر داده است. در بررسی‌ها مشخص شد مرد فوت شده معتاد به مواد مخدربوده و همراه دوستش به صورت مجردی زندگی می‌کرده است.
ساعت ۱۶ هم فوت مشکوک زن ۶۸ ساله‌ای به تیم جنایی اطلاع داده شد‌. بررسی‌ها نشان داد جسد زن سالخورده در حالی از سوی خانواده‌اش کشف شده که به صورت حلق آویزی فوت کرده بود.
آخرین فوت مشکوک هم ساعت ۲۲:۲۰شامگاه شنبه به مأموران کلانتری شهرک ولیعصر در جنوب تهران خبر داده شد. مأموران در محل حادثه دریافتند مرد ۳۵ ساله‌ای به طرز مرموزی از پشت بام خانه چهار طبقه‌شان به پایین سقوط کرده و جان باخته است.
تحقیقات درباره این پنج حادثه به دستور قاضی مرادی ادامه دارد.
کلید واژه ها