فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

محمد پورمختار، نماینده مجلس: یک سپاهی را باید به عنوان رئیس جمهور در راس کار قرار دهیم!

رادیو امید | 11:29 - 04.05.2018

“اعتقاد قلبی خود من است که با توجه به شرایط و ضرورت و نیازهای کشور چه در حوزه داخلی و چه در حوزه سیاست خارجی نیازمند رئیس‌جمهوری هستیم که دارای اراده، اقتدار، برنامه و نظم باشد که بتواند مسائل و مشکلات داخلی را حل کند و در ارتباطات خارجی هم با کمک وزارت‌ خارجه بسیاری از معضلاتی را که در روابط خارجی ما هست که ناشی از ضعف سفارتخانه‌های ماست، رفع کند و از طرف دیگر در مسائل منطقه با اقتداری که دارد می‌تواند در برابر دشمنانی که امروز می‌بینیم گزافه‌گو شده‌اند، مشکلات کشور را رفع کند و اهداف انقلاب را پیش ببرد.

من این خصوصیاتی را که گفتم به هر حال در بچه‌های سپاه وجود دارد. ما سپاه را نیروی نظامی نمی‌دانیم، بلکه یک نیروی اجتماعی است به لحاظ ارتباطی که با مردم دارد و همچنین وظیفه حفظ و پاسداری از انقلاب از سپاه یک نیروی پخته، قوی و کارآمد ساخته است.

ویژگی سختکوشی و تلاش بدون وقفه را در مسئولان امروز کشور نمی‌بینیم، بنابراین اینها دلایلی است که ما را به این سمت سوق می‌دهد که فردی را در راس کار قرار دهیم که از اقتدار برخوردار باشد.

آنها (اصلاح‌طلب‌ها) بازی خوردند و روحانی هم بازی‌شان نمی‌دهد، بنابراین اگر صحبتی مطرح می‌شود از روی نگرانی برای حال مردم نیست.

من فکر می‌کنم نه‌تنها اصولگرایان بلکه اصلاح‌طلبان هم اعتقاد قلبی‌شان همین است که یک دولت مقتدر داشته باشند. من خودم در مجلس و بیرون از آن شاهد هستم که اصلاح‌طلبان هم از این وضعیت که دولت منتخب‌شان توان اداره کشور را ندارد، ناراحت هستند، بنابراین اگر فردی همه‌جانبه‌نگر باشد و فارغ از جناح‌بندی‌های کشور وارد میدان شود، آنها هم حمایت می‌کنند.”

کلید واژه ها