فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

ضرب و شتم و قرنطینه جواد توللی، علی سالم و پیمان چهرازی با وجود صدور آزادی موقت، در زندان فشافویه

رادیو امید | 16:42 - 10.03.2018

جواد توللی، علی سالم و پیمان چهرازی، از دستگیرشدگان روز جمعه 17اسفند، در مقابل ساختمان وزارت کار رژیم، دیشب به زندان فشافویه تهران منتقل شده اند، در بدو ورود به این زندان توسط ماموران و جیره خواران رژیم لخت شده، مورد ضرب و شتم قرار گرفته، به قرنطینه زندان منتقل گشته اند.

با اینکه برای آزادی موقتشان وثیقه صادر شده است، ولی در مراجه خانواده ها به دادستانی، گفته شده است که، هنوز دستوری برای قبول وثیقه صادر نشده است.

با وجود مشکل دیدی که جواد توللی دارد، عینکش در ضرب و شتم، توسط ماموران رژیم شکسته شده است.

از طرف رژیم  برای آزادی موقت جواد توللی ۳۰ میلیون تومان وثیقه و برای علی سالم و پیمان چهرازی هرکدام ۲۰۰ میلیون تومان وثیقه صادرگشته است.

لازم به یادآوری است که، در روز جهانی زن شماری از فعالین مدنی در مقابل ساختمان وزارت کار رژیم، تجمع اعتراضی برگزار کرده بودند، که این اعتراض مدنی، با حضور گسترده نیروهای امنیتی رژیم به خشونت کشیده شد و معترضان مورد ضرب و شتم قرار گرفته و بازداشت شدند.

“بنفشه جمالی، زهره اسدپور، مهرداد فلاحی، پرستو الهیاری، آزاده بهکیش، آذر گیلانی، رؤیا جعفری، آینا قطبی یعقوبی، پیمان چهرازی، علی سالم، بهار اصلانی، جواد عباسی توللی، سودابه رخش، شهلا انتصاری، کاوه رستم‌خانی” تعدادی از اسامی مشخص شده دستگیر شده در این روز بودند.

کلید واژه ها