فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

سناریویی جدید از نماینده مردم رشت، در مورد حمله مسلحانه به رژه در اهواز

رادیو امید | 14:07 - 04.10.2018

به گزارش رادیو امید، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو به رسانه رژیم(آرمان) گفت: اهواز شهری است که با بسیاری از مشکلات از جمله بیکاری و آلودگی هوا به‌ویژه گردوغبار روبه‌روست. بنابراین آبستن هر حادثه‎ای است. به ویژه اینکه، مدیران کشور به مشکلات این شهر به‌صورت جدی توجه نکرده‌اند.

 

 

او در ادامه گفت: تروریست‎ها از پنج ماه گذشته، از فاصله 700متر مانده به جایگاه برگزاری مراسم، خانه‎ای را اجاره می‎کنند و در آنجا مستقر می‎شوند. در روز وقوع حمله تروریستی با خودرو خود حرکت می‎کنند و به جایگاه برگزاری مراسم می‎آیند. اتفاقاتی که روی داد بیانگر این مسائل بود که همه اقدامات امنیتی و همچنین تدابیر امنیتی انجام نشده بود و این قصوری دردناک است.

در حین وقوع حادثه نیز، برخورد با تروریست‎ها بسیار ضعیف بود. به قناسه‎زن‌ها گفته شد که تیراندازی کنند ولی تیراندازی نکردند، با این گفته که اجازه ندارند تیراندازی کنند. پس به چه علت در پشت‌بام اسکان یافته بود؟ امکان ندارد که یک قناسه‎زن اجازه نداشته باشد.خانواده‎های این تیم تروریستی در حال همکاری با داعش بودند و یکی از اعضای این خانواده، سال گذشته به هلاکت رسید. 

لازم به ذکر است که، بعد از این حمله مسلحانه به رژه، گروه الاهوازیه مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفت، و با توجه به زمان این حادثه که قبل از سفر روحانی به نیویورک برای شرکت در شورای سازمان ملل بود، از طرف سپاه پاسداران برای مظلوم نمایی در جوامع بین الملل صورت گرفت.  در این حمله بیشتر کشته شدگان از سربازان وظیفه بودند و از جایگاه مخصوص مقامات ایران در رژه کسی کشته نشد!

کلید واژه ها