فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

سخنان جدید خامنه ای در مورد فلسطین :” ما خود را موظف به حمایت از شما ازهر نوع آن می دانیم”

رادیو امید | 11:54 - 05.04.2018

علی خامنه ای در پاسخی که با تأخیر به نامۀ اسمعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی سازمان حماس، منتشر کرده بار دیگر بر مواضع همیشگی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مسئلۀ فلسطین تأکید کرده است. او در این نامه از جمله نوشته است : “ما خود را موظف به حمایت از شما از هر نوع آن می دانیم” و “ان شاءالله همچون گذشته به این وظیفه عمل خواهیم کرد.”

 رهبر حکومت اسلامی ایران “مسالۀ فلسطین را در رأس همۀ مسائل بین الملل اسلامی در مقابل” غرب توصیف کرده و هر گونه تلاش برای مذاکره با اسرائیل را “خطای نابخشودنی بزرگی” دانسته است.

علی خامنه‌ای بی آنکه نامی از عربستان سعودی به میان آورد، برخی سران کشورهای عرب را به دلیل تلاش برای انجام مذاکره با اسرائیل به خیانت متهم کرده و افزوده است : “علاج” این تلاش ها تقویت “جناح مبارز و مقاوم” در میان کشورهای اسلامی و تشدید مبارزه با اسرائیل و حامیان آن است.

ولیعهد عربستان، محمد بن سلمان، در جریان سفرش به آمریکا در مصاحبه با نشریۀ “آتلانتیک” از حق مردم اسرائیل همانند مردم فلسطین برای بهره مندی از دولت مستقل پشتیبانی کرد.

سخنان خامنه ای  و کمکهای مالی شان به کشورهای دیگر در حالی است که، اقتصاد ایران ورشکسته شده و مردم ایران با مشکلات معیشتی دست و پنجه نرم می کنند.

کلید واژه ها