فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

سخنان امروز روحانی در عسلویه: ان‌شاءالله با تلاش همه ملت ایران از مشکلات عبور می‌کنیم!!

رادیو امید | 11:50 - 04.09.2018

حسن روحانی ظهر امروز در عسلویه گفت: امروز ایران در جنگ اقتصادی و روانی بدخواهان قرار دارد و صنعت نفت بار مقابله با این جنگ را به دوش می‌کشد.  صنعت نفت در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارد گفت: در این شرایط پیچیده اقتصادی، ایران نفت و محصولات پتروشیمی تولید و صادر می‌کند.

 

 

روحانی ادعا کرد توطئه‌های دشمنان مسیر هموار توسعه  را دشوار می‌کند، وی افزود: با این توطئه‌ها مسیر هموار توسعه برای ما دشوار شد اما آنها نتوانستند طی مسیر پیشرفت را برای ما ناممکن کنند؛ هر چند این ترفندها ممکن است مشکلاتی ایجاد کند ولی از حرکت پرشتاب توسعه و پیشرفت این  ملت نمی‌تواند جلوگیری کند.

روحانی با بیان اینکه  دشمنان می‌خواهند ما را تسلیم کنند تا استقلال خود را کنار بگذاریم افزود: این آرزوی دشمنان هرگز محقق نمی‌شود و ان‌شاءالله با تلاش همه ملت ایران از مشکلات عبور می‌کنیم.

روحانی و بقیه سران رژیم چنان از توسعه و پیشرفت صحبت می کنند که گویا اینها باعث عقب ماندگی و ورشکستگی این همه سال کشور نبوده اند.

سالهاست که ثروت و سرمایه کشور بانام اختلاس، جنگ در کشورهای دیگر، سرمایه اندوزی برای خود و فرزندانشان به غارت می رود. و تلاش برای مقابله با این وضعیت اقتصادی را برای مردمی توصیه میکند که دیگر نانی برای خوردن، آبی برای نوشیدن و هوایی برای نفس کشیدن ندارد. 

کلید واژه ها