فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

رهبر جمهوری اسلامی،با گفتن لزوم قاطعیت مقابل بدخواهان، سرنوشت اعتراض کنندگان را تعیین کرد

رادیو امید | 13:40 - 27.06.2018

رهبر جمهوری  اسلامی تاکید کرد: ما باید در مقابل دشمن و بدخواه و توطئه‌گر و تهمت‌زن با قاطعیت عمل کنیم اما در مقابلِ مردم باید با تواضع و دلسوزی و محبت وارد شد.

 

به گزارش ایسنا،  خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی صبح امروز (چهارشنبه، 6 تیر)، در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضاییه با اشاره به مسئولیت‌های سنگین و حاکمیتی دستگاه قضا تأکید کرد: قوه قضاییه باید «مظهر عدالت» و «ملجأ مورد اطمینان و پناهگاه آرامش بخش مردم» برای احقاق حقوق فردی و عمومی باشد و اعتماد افکار عمومی را با تبلیغ درست یعنی انعکاس هنرمندانه و مؤثر واقعیات و عملکرد دستگاه قضایی و نیز حرکت و تحول مستمر درونی به‌دست آورد.
او  با قدردانی از رئیس، مسئولان و بدنه قوه قضاییه، وظیفه این قوه را حاکمیتی و بسیار حساس دانسته، ورود دستگاه قضایی در موضوعات مرتبط با حقوق عامه و مسائل زندگی روزمره مردم را از وظایف مهم این دستگاه شمرد. 
رهبر رژیم ایران همچنین گفت:” ما باید در مقابل دشمن و بدخواه و توطئه‌گر و تهمت‌زن با قاطعیت عمل کنیم اما در مقابلِ مردم باید با تواضع و دلسوزی و محبت وارد شد و با آنان تفاهم کرد تا بتوان اعتماد افکار عمومی را جلب کرد.”
لازم به یادآوری است که، خامنه ای دوباره با این سخنانش، حکم کشت و کشتار و حبس اعتراض کنندگان را صادر کرد، و به قوه قضائیه قدرت تام و الاختیار داد. زیرا از نظر این رژیم معترضان( دشمن، مفسد فی الارض، اشغالگر و وابسته به خارج و … )بوده، و کسانی که بی توجه با وضعیت موجود و یا جیره خواران رژیم می باشند، مردم به حساب می آیند.

کلید واژه ها