فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

راه اندازی ستاد ترویج و بهره وری منشور حوزه و روحانیت (ستاد دیگری برای چپاول بودجه)

رادیو امید | 10:21 - 12.03.2018

گروهی از روحانیون بلندپایه رژیم که بیشتر آنها پست‌ و مقام‌هایی حوزوی‎ دارند و یا در احزاب سیاسی فعال هستند تشکیلاتی به اسم «ستاد ترویج و بهره‌وری منشور حوزه و روحانیت» راه انداختند که محور آن پیام‌ها و موعظه‎های خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی است.


مراسم رونمایی منشور روحانیت دوم اسفند با حضور شیخ محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین و اعرافی مدیر حوزه‎های علمیه برگزار شد و روز شنبه ۱۹ اسفند در نشستی در مورد محتوای منشور گزارش داده شد و مرتضی مقتدایی معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه که همزمان رئیس حوزه علمیه خواهران و دبیر دوم شورای‎عالی حوزه‎های علمیه هم هست مهمان این نشست بود.

مرتضی مقتدایی در این نشست گفته است منشور خمینی پایه و اصل برای حرکت روحانیت و مسیر حوزه‌های علمیه است تا از هرگونه خطا و خطری مصون باشند و به تکامل و کمال مطلوب برسند.و چاپ منشور “خمینی” خدمت مستقیم به امام زمان است!

لازم به ذکر است که، با وجود مشکلات اقتصادی شدید در ایران هر روز جیره خوارهای نظام مؤسسه جدیدی را افتتاح کرده، هم ایدئولوژی اشتباه خود را ترویج داده، هم مقدار قابل توجهی از بودجه نظام به این مؤسسه ها اختصاص می یابد.

کلید واژه ها