فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

رئیس پلیس تهران:” میتوانستیم منزل نور علی تابنده را با آر پی جی بزنیم”

رادیو امید | 13:15 - 22.02.2018

حسن رحیمی،رئیس پلیس تهران،شب چهارشنبه،۲ اسفند،دریک برنامه تلویزیونی گفت:«نیروی انتظامی ، مقتدرانه ­خیابان پاسداران را از آشوبگران و اراذل پاکسازی کرد؛ وی ادامه داد:”می‌توانستیم منزل مورد نظر (منرل دکتر نور علی تابنده) را با آرپی جی بزنیم اما با اقتدار و درایت رفتار کردیم.”

تعدادی از مقامات جمهوری اسلامی شدیدا به دراویش گنابادی حمله کرده اند.

از جمله محمد جعفر منتظری،دادستان کل کشور،مدعی شد که درگیری‌های رخ داده در روزهای گذشته «قطعأ ریشه در خارج از کشور دارند و در این خصوص علائم و نشانه هایی بدست آورده ایم».

مقامات قوه قضائیه،فرمانده نیروی انتظامی،روزنامه کیهان،وابسته به رهبر جمهوری اسلامی و تعدادی دیگر  از نزدیکان خامنه‌ای،از دراویشی که در خیابان گلستان هفتم پاسداران با نیروهای انتظامی درگیر شده بودند،با عنوان «اراذل و اوباش داعشی» نام برده اند.

سخنان این مقامات جمهوری اسلامی درحالی بیان شده است که تجمع اعتراضی دراویش گنابادی در اطراف خانه نورعلی تابنده، قطب این سلسله، با دخالت نیروهای امنیتی و لباس شخصی‌های موتورسوار به خشونت کشیده شد.

لازم به یادآوری است که رژیم ایران از بدو به قدرت رسیدن، به سرکوب معترضان پرداخته، و اعتراض کنندگان را با عناوین مختلف دستگیر، شکنجه و به قتل میرساند.

کلید واژه ها