فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

خامنه ای: مشکلات اقتصادی حل خواهد شد!!!

رادیو امید | 15:13 - 15.11.2018

خامنه‌ای صبح دیروز(چهارشنبه) در دیدار مدال‌آوران و قهرمانان کاروان ورزشی رژیم جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر از ظرفیت‌ها ملی به‌درستی استفاده شود، قطعا بسیاری از مشکلات کنونی اقتصاد کشور حل خواهد شد.

 

 

 او در ادامه افزود:  شما ایستادگی و با «قدرت‌نمایی فرهنگی» از حجاب و عفاف و لباس ملی و دینی خود دفاع کردید که من به همین دلیل صمیمانه و عمیقا از اعضای کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران تشکر می‌کنم. حضرت آیت‌ا… خامنه‌ای جنگ کنونی در دنیا را «جنگ اراده‌ها» خواندند و تأکید کردند: شما با حرکت ارزشمند خود نشان دادید که از اقتدار و استقلال فرهنگی و اراده قوی برخوردار هستید. ایشان یکی از نکات درس‌آموز در قهرمانی ورزشکاران جانباز و معلول را، به‌کارگیری ظرفیت‌های پنهان در وجود انسان برشمردند و تأکید کردند: یکی از مشکلات بزرگ کشور در شرایط کنونی، استفاده نکردن از ظرفیت‌های فراوان ملی همچون ظرفیت‌های جغرافیایی، فرهنگی، انسانی، منابع زیرزمینی، تجاری و رفت و آمدهای بین‌المللی است. 

شایان ذکر است که، رژیم جمهوری اسلامی با سیاستهای اشتباه خود، ایران را با تحریمهای سختی مواجه کرده، و در این شرایط بد اقتصادی که بیشتر کارخانه ها ورشکست شده، مراکز تولیدی از کار افتاده اند، با سخنان پوچ و بی اساس مردم را به مقاومت فراخوانده و وعده حل شدن مشکلات اقتصادی را می دهند، در حالی که وضعیت اقتصادی ایران هر روز بدتر از روز قبل می شود. 

ظرفیتهای ملی که خامنه ای حالا به آنها اشاره می کند، سالهاست از طرف رژیم، چپاول و صرف عملیاتهای تروریستی در کشورهای دیگر می شود، سالهاست که این رژیم به حزب الله، حوثیها، و… کمک مالی می کند، سران رژیم سالهاست که، درآمد حاصل از نفت، گاز، منابع زیرزمینی و … را به حساب خود و فرزندانشان در کشورهای دیگر منتقل می کنند، اگر این دزدیهایشان و اختلاسهایشان افشاء نشده بود، الان سرزمینی که دیگر همه جایش را فروخته اند را رها کرده، به زندگی لوکسی که در خارج از کشور فراهم کرده اند، میپیوستند، ولی بخاطر این افشاگریها و شناخته شدنشان، در هیچ جای دنیا جایی ندارند و مجبور به ماندن در ایران شده اند. 

…         

کلید واژه ها