فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

خامنه ای: امریکا سیطره جویی خود را کنار بگذارد می شود با او تعامل کرد !!!!!!(ترس رژیم )

رادیو امید | 18:07 - 03.11.2018

خامنه‌ای صبح امروز (شنبه) در آستانه ۱۳ آبان  در دیدار با دانش آموزان و دانشجویان گفت: وقتی امریکا سیطره جویی خود را کنار بگذارد می شود با او مانند دیگر کشورها تعامل کرد.

 

 

 

وی در ادامه افزود: هدف امریکا از جنگ و تحریم اقتصادی در طول چهل سال گذشته را فلج کردن و عقب نگه داشتن کشور دانسته و افزود: در جنگ اقتصادی نیز آنچه اتفاق افتاده، بر خلاف خواست امریکا است زیرا حرکت به سمت خودکفایی و تولید در داخل، سرعت گرفته و امروز صدها گروه فعال از جوانان خوش‌فکرِ دانشگاهی مشغول فعالیتها و کارهای مهمی در کشور هستند.

 خامنه ای به جوانان، «ترویج و تبیین نظریه مقاومت» را توصیه کرد!!

وی نظریه «مقاومت در مقابل دشمن قوی‌پنجه» را هم در مقام نظر هم در جایگاه عملی، نظریه ای متقن و صحیح خواندند و افزودند: جوانان در محیط های مختلف هدف اصلی استکبار یعنی سلطه طلبی را تبیین کنند تا ضرورت و صحت نظریه مقاومت، به‌خوبی نمایان و درک شود.

خامنه ای افزودند: از نظر عملی نیز ما مقاومت را حق جوانان عراقی، سوری، لبنانی، کشورهای شمال افریقا، شبه قاره و دیگر مناطق می دانیم و تقویت این جریانها تقویت نظریه مقاومت است.

شایان ذکر است که، از 13 آبانماه، دور جدید تحریمهای آمریکا که باعث فلج شدن رژیم جمهوری اسلامی خواهد شد، به اجرا در خواهد آمد؛ سخنان امروز خامنه ای نشان از ترس و خواستار ارتباط با آمریکا بوده و آماده کردن مردم ایران برای این امر را نشان می دهد؛ زیرا این رژیم از بدو تاسیس شعار مرگ بر آمریکا داده و باور بر عملی شدن تحریمها نداشت.

 

 

کلید واژه ها