فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

حسن هاشمی وزیر بهداشت: قوه قضاییه پرونده‌های تهمت علیه مسئولان را پیگیری کند

رادیو امید | 11:52 - 24.04.2018

 

رادیو امید: در روند فزاینده افشای موارد دزدی ها و اختلاسها که کارگزاران رده بالای نظام از هر دو جناح اصلی انجام داده اند و هر یک موارد دزدی نفرات جناح مقابل را افشا میکند،حسن هاشمی، وزیر بهداشت دولت روحانی نسبت به افشای دزدی و چپاول در وزارت بهداشت، توسط یک نماینده مجلس، واکنش نشان داد و گفت:بساط تهمت زدن و رواج دروغ از برخی تریبون‎ها در کشور باید برای همیشه جمع شود؛ در غیر این صورت، چیزی از انقلاب باقی نمی‎ماند. اگر فردی با هر عنوانی، نماینده یا غیر نماینده، به خود اجازه دهد دهان باز کند و با استفاده از تریبونی که در اختیار دارد، تهمت بزند و مطالب غیرواقع و دروغ بر زبان براند، به انقلاب و کشور و بنیان قوه مقننه آسیب زده است.

وی،گفت: “در رژیم سابق هم شاهد چنین رفتارهای نادرستی از تریبون‌های عمومی نبودیم. بعضی افراد در برابر رفتارهای غیراخلاقی مماشات می‌کنند؛ آن‌قدر که گاه به نظر می‌رسد خدای ناکرده ریگی به کفش دارند.
در مورد توهین و اتهام زنی یکی از نمایندگان به بنده در جلسه علنی مجلس هم انتظار دارم که قوه قضاییه به‌عنوان تجلیگاه عدل و انصاف بر من سخت بگیرد و با آن فرد به عدالت رفتار کند”.

کلید واژه ها