فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

جنایت و خودکشی در اراک

رادیو امید | 11:38 - 07.11.2017

منابع خبری گزارش دادند که بامداد امروز ۱۶ آبان ماه ۹۶ یک مرد در اراک استان مرکزی ایران همسرش را با جسم سخت به قتل رسانده و پس از آن خود را جلو قطار پرتاب کرده و کشته شده است.

به گزارش رکنا: این مرد در اراک پس از جنایت هولناک خود دست به خودکشی زد تا انگیزه او همیشه سر به مهر بماند.
سردار کیومرث عزیزی، رئیس پلیس  استان مرکزی گفت: در نخستین دقایق بامداد امروز گزارش یک مورد قتل  در یکی از محله های شهر اراک به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و با حضور تیم‌های انتظامی و کاراگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان، مشخص شد خانمی حدود ۳۵ ساله توسط همسرش به قتل رسیده و فرد قاتل از صحنه متواری شده که برنامه ریزی عملیاتی پلیس برای دستگیری او آغاز شد.
رئیس پلیس استان مرکزی خاطرنشان کرد: تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که مرد خانواده با همسرش اختلاف شدید داشته اند که فرد قاتل، با جسم سخت به سر همسرش ضربه ای وارد می کنند و باعث قتل او می شود.
وی اضافه کرد: بعد از گذشت ساعتی از وقوع این قتل، گزارشی از مرگ مردی میانسال به علت برخورد قطار با او به مرکز پلیس ۱۱۰ اعلام شد و با حضور تیم‌های امدادی و انتظامی مشخص شد که او همان همسر مقتول و فرد تحت تعقیب پلیس است که خود را مقابل قطار پرتاب کرده و اقدام به خودکشی کرده است.
عزیزی ادامه داد: اجساد این دو نفر برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال شد و علت و جزئیات این حادثه  از سوی کارآگاهان پلیس در دست بررسی است.

کلید واژه ها