فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

تقریبا ۹۰۰ درخواست پیوند خانوادگی ارسال شده، از یونان به آلمان میباشد

رادیو امید | 14:38 - 10.07.2018

 آمار جدید منتشر شده از دفتر فدرال امور مهاجران و پناهجویان آلمان این مسأله را آشکار می سازد که در ماه‌های آغازین سال ۲۰۱۸ تعداد زیادی از درخواست‌های پیوند خانوادگی از طریق مقررات دوبلین از یونان به آلمان رد شده‌اند.

بر اساس مقالات منتشر شده در روزنامه‌های آلمان، مقامات رسمی آلمان، بیش از دو سوم از تقریبا ۹۰۰ درخواست پیوند خانوادگی ارسال شده از یونان را رد کرده‌اند.

ظاهراً بسیاری از این درخواست‌ها به این دلیل رد شده‌اند که اسنادی که ارتباط خانوادگی را ثابت می کنند (مانند سند ازدواج

و یا شناسنامه) به زبان انگلیسی یا آلمانی ترجمه نشده بودند.

اما بر اساس قانون، الزامی برای انجام این کار جهت دریافت قبولی پیوند خانوادگی وجود ندارد. در سال ۲۰۱۷ وضعیت کاملا متفاوت بود. در آن زمان، آلمان تقریبا تمامی تقاضاهای پیوند خانوادگی را قبول کرد. دلیل این تغییر عملکرد، می تواند عوض شدن دولت آلمان باشد‌. وزیر داخله جدید آلمان، هورست سیهوفر، به این مسأله مشهور است که می‌خواهد پیوند خانوادگی را محدود کند. به همین دلیل، اگر می‌خواهید درخواست پیوند خانوادگی بدهید، بهتر است تمامی اسنادی را که در دسترس دارید، ارائه دهید. این اسناد می تواند شامل این موارد باشد: کارت پناهندگی یا اقامت که آدرس عضو خانواده در آلمان روی آن نوشته شده‌ است، تمامی اسنادی که ارتباط خانوادگی را ثابت می‌کند، مانند گواهی تولد یا سند ازدواج و رضایت نامه‌ای که در آن عضو خانواده‌تان در آلمان، اعلام کند که با پیوستن شما به او موافقت می کند.

کلید واژه ها