فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

تعطیلی مجتمع نیشکر هفت تپه

رادیو امید | 15:28 - 29.03.2018

روابط عمومی هفت تپه:  با سلام خدمت یکایک پرسنل شرکت کشت و صنعت هفت تپه
با توجه به اتفاقات پیش آمده در روزهای اخیر بالاخص روز جاری متاسفانه توسط افراد غیر دلسوز و بی مسئولیت که هیچ‌گونه توجهی به قوانین جاری شرکت نداشته بنا به مسئولیت اینجانب برای جلوگیری از صدمات احتمالی غیر قابل جبران این شركت تا اطلاع ثانوی جهت تعیین تکلیف و ایجاد امنیت برای ادامه کار شرکت کلیه واحدها تعطیل اعلام می‌گردد.

بدیهی است تنها بخش فعال شرکت حراست مجموعه خواهد بود و‌ مسئولیت تامین و‌ حفظ و‌ حراست از اموال شرکت بعهده این واحد می‌باشد.

مدیرعامل
امید اسدبیک

لازم به یادآوری است که، حدود پنج هزار کارگر و کارمند این شرکت در سالهای اخیر برای دریافت حقوق معوقه خود چندین بار دست به اعتصاب زده اند. حدود دو هفته پیش هم یکی از کارگران فصلی این شرکت در کانال پمپاژ آب خودکشی کرد.

مجتمع کشت و صنعت هفت تپه در نزدیکی شهر شوش، قدیمی‌ترین کارخانه تولید شکر از نیشکر در کشور است . این شرکت درسال ۱۳۹۴ به بخش خصوصی واگذار شد و از آن زمان تا کنون با مشکلات مالی روبرو بوده است.

درسالهای اخیر برخی شرکتهای دولتی که به بخش خصوصی واگذار شده‌اند حقوق و مزایای کارگران و کارمندان خود را به موقع پرداخت نکرده اند که این امر سبب کاهش و یا توقف تولید و اعتصابهای طولانی مدت شده است.

وزارت کار و مسئولین دولتی تا کنون واکنشی به تعطیلی موقت مجتمع نیشکر هفت تپه نشان نداده اند.

کلید واژه ها