فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

تشکیل جبهه سلاطین در ایران

رادیو امید | 14:37 - 15.08.2018

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ایران اعلام کرد: جبهه سلاطین در کشور تشکیل شده است، مردم از اینکه این افراد بر کرسی های سلطنتی تکیه زده اند ناراحت هستند، چطور می شود روزی از سلطان خودرو، شکر و برنج، چای و سکه خبر می دهیم اما هیچ اتفاقی نمی افتد و مردم از نتایج آن بی اطلاع هستند.

به گزارش خبرگزاری “خانه ملت”، وابسته به مجلس ایران وی افزود: مگر برای انبار نکردن میلگرد قانونی وجود دارد؟ وقتی نیت ها از احتکار یا خرید نجومی ضربه زدن به اقتصاد کشور است انتظار می رود که قوه قضاییه با سلاطین برخورد قاطع و جدی داشته باشد.

این نماینده مجلس ایران گفت: چیزی که مردم از آن ناراحت هستند، سهل انگاری و کوتاهی در بروز مفسده ها و بدتر از آن برخورد نکردن با این مفسده است، کارهای فرا قانونی و شعار هایی که از تریبون ها داده می شود مثلا گفته می شود “اعدام می کنید” را قبول نداریم، باید قوه قضاییه بر اساس قانون اساسی و قانون مدنی اقدام کند.

وی اظهار داشت: انحراف از مسائل مهم را نمی پذیرم، به نظر می رسد نوعی عادی سازی می شود یعنی مردم احساس می کنند که خط کش حد فساد کشور را بالا آورده اند روزی کشور با 3 هزار میلیارد و هزار میلیارد تومان تکان می خورد؛ اما ظاهرا به دنبال مفسده های چند صد میلیارد تومانی هستند که این مسئله به نوعی عادی سازی است.

کلید واژه ها