فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

تساوی تیم ملی فوتبال ایران برابر سوریه و حاشیه های آن

رادیو امید | 09:50 - 06.09.2017

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین بازی خود در گروه A مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه آزادی تهران مقابل سوریه متوقف شد.

تیم ملی فوتبال ایران که پیش از این صعودش به جام جهانی 2018 روسیه را قطعی کرده بود، در آخرین بازی خود در گروه A با تساوی 2 بر 2 مقابل سوریه در ورزشگاه آزادی تهران رکورد گل نخوردن خود را از دست داد.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه در چارچوب گروه A مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 19:30 (به وقت ایران) امروز سه شنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که دو تیم در پایان به تساوی 2 به 2 رسیدند. سردار آزمون هر دو گل ایران را در این دیدار به ثمر رساند. ایران با احتساب این بازی 22 امتیازی شد و به عنوان تیم اول گروه صعود کرد. سوریه با این تساوی 13 امتیازی شد و به مرحله پلی آف صعود کرد.

کره جنوبی نیز با تساوی مقابل ازبکستان با 15 امتیاز به جام جهانی روسیه راه یافت.

تیم ملی فوتبال ایران در این دیدار با ترکیب علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، مهدی طارمی، علی کریمی(46 روزبه چشمی)، محمد انصاری(57 عزت الله پورقاز)، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون، رامین رضاییان و اشکان دژاگه به میدان رفت.

تجمع زنان ایرانی مقابل درب های ورزشگاه آزادی از نکات جالب توجه این دیدار بود.این در حالی است که زنان بدون حجاب سوری در ورزشگاه حضور داشته و به تشویق تیم خود مشغول بودند.

کلید واژه ها