فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

تجاوز و قتل دختر ۱۴ ساله در شهر ماینس آلمان

رادیو امید | 16:06 - 08.06.2018

 

منابع خبری آلمان گزارش دادند که یک دختر ۱۴ ساله به نام سوزانا در شهر ماینس پس از تجاوز به شکل فجیعی به قتل رسیده است،براساس گزارش ها دو پناهجو به تجاوز و قتل این دختر متهم شده اند.

یک مرد که مظنون به آدم‌ربایی، تجاوز و قتل یک دختر ۱۴ ساله در شهر ماینس آلمان است، دستگیر شد. پلیس آلمان اعلام کرد که ماموران هنوز در پی دستگیری یک جوان ۲۰ ساله عراقی هستند که گفته می‌شود به شمال عراق گریخته است.

در ارتباط با قتل “سوزانا”، دختربچه ۱۴ ساله در شهر ماینس آلمان، یک مرد ۳۵ ساله ترک دستگیر شده است. این مرد روز چهار‌شنبه (۱۶ خرداد / ۶ ژوئن) دستگیر شد. او در بهار سال ۲۰۱۷ به عنوان پناهجو به آلمان آمده است.

تحقیقات ماموران امنیتی آلمان نشان‌دهنده آن است که دو مظنون به این جنایت هر دو در اردوگاه پناهندگان در شهر ویسبادن آلمان زندگی می‌کردند و پس از ربودن سوزانا، به او تجاوز کرده، او را کشته و جسدش را به محل دیگری حمل و در آنجا مخفی کرده‌اند.

یک پسر بچه ۱۳ ساله روز یکشنبه (۱۳ خرداد / ۳ ژوئن) نزد پلیس رفته و اعلام کرده که یک جوان ۲۰ ساله عراقی به نام “علی ب.” در باره جزئیات این حادثه با او صحبت کرده است. تحقیقات بعدی پلیس در همین رابطه به یافتن مرد ۳۵ ساله ترک انجامیده است.

گفته می‌شود “علی ب.” که در حال حاضر متواری است، در روزهای آغازین ماه ژوئن به همراه خانواده‌اش ابتدا به استانبول رفته و از آنجا به اربیل در عراق گریخته است. اشتفان مولر، رئیس پلیس شهر ویسبادن آلمان، می‌گوید که بلیط هواپیما برای افرادی دیگر صادر شده بود، زیرا صدور بلیط هواپیما با کارت شناسایی پناهندگی ناممکن است.

دادگاه شهر ویسبادن حکم بازداشت “علی ب.” را صادر کرده است. از “علی ب.” در حال حاضر هیچ رد پایی وجود ندارد. ماموران اعلام کرده‌اند که او در پاییز ۲۰۱۵ به عنوان پناهجو به آلمان آمده و در ماه مه سال جاری میلادی (۲۰۱۸) مظنون به تجاوز به یک دختربچه ۱۱ ساله در اردوگاه پناهندگی بوده است.

به گزارش خبرگزاری آلمان جسد “سوزانا” دو هفته پس از ربوده شدن روز چهار‌شنبه (۱۶ خرداد / ۶ ژوئن) در شهر ویسبادن آلمان کشف شد. گفته می‌شود که او برادر “علی ب.” را می‌شناخته است.

دادستانی شهر ویسبادن پس از انجام آزمایش‌ روی جسد اعلام کرده که این جسد “بدون تردید” به سوزانا، دختربچه ۱۴ ساله در شهر ماینس تعلق دارد و سوزانا در پی فشار در ناحیه گلو خفه شده است.

مسئولان توضیحات بیشتری در ارتباط با قتل سوزانا منتشر نکرده‌اند. تنها اولیور کوهن، دادستان کل آلمان، اعلام کرده که علائم به دست آمده مشخص می‌کند که این دختربچه ۱۴ ساله در پی تجاوز و اعمال خشونت‌ متجاوزان کشته شده است.

از ناپدید شدن تا مرگ

سوزانای ۱۴ ساله روز ۲۲ مه به خانه نیامد. محققان پرونده سوزانا بر این نظرند که او عصر یا شب همان روز مورد تجاوز قرار گرفته و کشته شده است. مادر سوزانا روز بعد در شهر ماینس آلمان با مراجعه به پلیس خبر از ناپدید شدن دخترش داد و عملیات پلیس برای یافتن سوزانا آغاز شد.

مادر سوزانا روز ۲۹ مه از طریق یکی از آشنایان دخنرش باخبر شد که دخترش کشته شده و جسد در نزدیکی یکی از ایستگاه‌های قطار قرار دارد. به این ترتیب جست‌و‌جو برای یافتن سوزانا شدت گرفت، اما به نتیجه‌ای نرسید.

سرانجام جسد سوزانا روز چهار‌شنبه (۱۶ خرداد / ۶ ژوئن) پیدا شد.

کلید واژه ها