فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

تاج زاده: به نقطه عطف حذف یکی از دو دولت نزدیک می شویم

رادیو امید | 14:09 - 10.04.2018

 

مصطفی تاج زاده معاون پیشین وزیر کشور رژیم با اشاره به وجود دو دولت در نظام نوشت : به نقطه عطف/حذف یکی از دو دولت نزدیک می‌شویم. یا  دولت پنهان از مستوری دست می‌کشد و با کنار زدن  دولت قانونی ارکان حکومت را کامل در دست می‌گیرد یا مجبور به عقب‌نشینی از قلمروهای مختلف به‌ویژه در عرصه اقتصاد و سیاست‌خارجی می‌شود. اجازه ندهیم جامعه مدنی از حزب پادگانی شکست بخورد.

تاج زاده همچنین در جای دیگر در پاسخ به اظهارات علم الهدی درنماز جمعه بر مسئولیت آیت الله خامنه ای در بحرانهای نظام تاکید کرد و با مقایسه مشکلات و بحرانهای رژیم با رژیم شاهنشاهی نوشت: آقای علم‌الهدی! تفکر شاهنشاهی که مدعی بود پیشرفت‌ها مرهون هدایت داهیانه شخص اعلیحضرت و مشکلات ناشی از دولت‌ها و دیگران است، پذیرفتنی نیست، بویژه در جمهوری اسلامی که هیچ مقامی به اندازه‌ی رهبر اختیار و دخالت در امور ندارد و مسئول وضعیت کشور، خوب یا بد، در درجه اول شخص رهبر است.

علم الهدی ندر نماز جمعه ۱۷ فروردین گفته بود: بر خلاف فرمان رهبر عمل می کنند بعد به نتیجه نمیرسند, به شکست مبتلا میشن، شکست رو فرافکنی می کنند گوشه کنار زمزمه می کنند به گردن رهبر بیندازند، بابا مشکلات اقتصادی مال کیه!! مشکلات رو رهبر ایجاد کرد! رهبر که ۴ ساله میگه اقتصاد مقاومتی و شما عمل نمی کنید.
حالا به این نتیجه رسیدید باید فیلتر کنید آنوقت این رو به گردن رهبری می خواهید بیندازید که رهبر گفته فیلتر کنیدخودتون به این نتیجه رسیدید… حالا یک روزی گفتید دست ما روی دکمه فیلتر هیچ زمان نخواهد رفت حالا مجبور شدید این رو به رهبری فرافکنی نکنید.

کلید واژه ها