فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

بازی جدید با هشتک برقص تا برقصیم

رادیو امید | 17:05 - 10.07.2018

بازی جدید جمهوری اسلامی، اینبار با منحرف کردن افکار عمومی با طرحهایی که برخی از آنها در حال افشا شدن و برخی نیز شاید تا 30 یا 40 سال دیگر نیز افشا نشوند.

 

جنوب، شرق، غرب و خلاصه کل کشور غرق در گرد و غبار، فقر، بیکاری، بدون هوا و آب.

هر روز از گوشه و کنار کشور، خبر اعتصاب کارگران به گوش می رسد. آگهی فروش کلیه، چشم، و… در و دیوار شهرها را مزین کرده است. مادری از دستگیر شدن و بی خبری از وضعیت فرزندش خون گریه می کند، آب کشور به کشوری که روزی مرگش شعار مدرسه ها بود فروخته می شود؛ ماهیگیران جنوب برای اینکه رزقشان برای سالهای طولانی به چین فروخته شده است، پیش خانواده هایشان سر افکنده هستند. دفاع کنندگان از حقوق بشر در زندانهای این جلادان دست و پا بسته، به امید روزی که بتوانند روی آزادی را ببینند، مادری مزاری نیز از فرزند خود ندارد، نانوایی بعلت بدهی بانکی خود را آتش می زند، دختران و زنانمان بعلت وضعیت اقتصادی مجبور به تن فروشی شده اند و از این بدتر، سهم بیشتر  این تن فروشی را به جلادان رژیم می دهند، کشاورزی بخاطر اینکه این جلادان سهمی از واردات به جیب بزنند، از بین برده شد. 

رفته رفته در سایه برخی رسانه ها مردم دیگر به خود می آمد، داشت متوجه می شد که سرمایه کشور در دیگر کشور ها صرف چه چیزهایی می شود، مردم از ثروتهای هنگفتی که این خونخواران به جیب زده اند آگاه شده بودند. معادن، نفت، گاز، دریا و…را که با قراردادهای چندین ساله به کشورهای دیگر واگذار شده اند را فهمیده بودند، مردم خواستار آزادی زندانیان دربند شده بودند، همه یک صدا خواستار براندازی رژیم شده بودند، که باز این رژیم مثل همیشه توانست، توجه مردم را از این واقعیات، (واقعیاتی که با شروع تحریمها خود را بهتر نشان خواهد داد)، دور کند، بازی جدید رژیم با هشتک برقص تا برقصیم و افرادی که خبرهایشان مبنی بر دستگیریشان می باشد، اما ویدیوهایی که در خارج بودنشان را نشان می دهد، و گروهها و رسانه هایی که در ظاهر مخالف ولی در باطن حمایت کننده نظام.  این افراد نیز بازیچه ای در دست رژیم برای طولانی کردن عمر این نظام می باشند.

آیا فکر نمی کنید که با این ترفند رژیم خواست اعتراضات دی ماه، جوانهایی که کشته شدند، آنهایی که معلوم نیست چه بلایی سرشان آمده است، فعالان مدنی اهواز، آذربایجان، سیستان بلوچستان،فعالان صنفی، ویلاهای برملاشده مسئولان و… را فراموش کرده و برقصیم، پس بیایید، بدون آب، نان، هوا و مسکن باهم برقصیم، اما آیا می دانید با این وضعیت چقدر می توانیم برقصیم.

ن.ن

کلید واژه ها