فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

امسال هزینه حج 85 هزار نفر، با دلار 3900 تومانی محاسبه شده و 52 تن دارو به جده ارسال گردید!!!

رادیو امید | 14:52 - 13.07.2018

حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده خامنه ای در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در همایش آموزشی توجیهی زائران حج تمتع ۹۷ گفت: هزینه نهایی حج تمتع سال ۹۷ با ارز مبادله‌ای یعنی با دلار ۳۹۰۰  تومان محاسبه شد.

 

سرپرست حجاج ایرانی با تأکید بر اینکه در بحث آرامش روانی حجاج باید کار شود تا این افراد با نشاط به کشور باز گردند، گفت: سرمایه‌گذاری جدی در این زمینه لازم است همچنین نباید برای حجاج در زمینه انجام مناسک اضطراب ایجاد کرد که کادر پزشکی در این جهت می‌تواند کمک‌حال زائران باشد و باید توجه داشت که فلسفه حج ایجاد آرامش است.

نماینده خامنه ای در امور حج و زیارت با اشاره به اینکه حساسیت حج امسال از سال ۹۶ کمتر نیست و همه باید دست بدست هم دهیم تا حج با آبرومندی برگزار شود، گفت: امیدواریم وقتی حجاج بازمی‌گردند لبخند رضایت بر لبان مقام معظم رهبری نقش ببندد و همه احساس کنیم که وظایف خود را درست انجام داده‌ایم.

همچنین علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی به خبرگزاری فارس گفته که این سازمان ۵۲ تُن دارو و تجهیزات پزشکی شامل ۴۰۰ قلم دارو و ۳۰۰ قلم تجهیزات پزشکی به منظور «خدمت‌رسانی به حجاج» خریداری و به جده ارسال کرده است.

همه این ولخرجی ها در حالی است که، وضعیت اقتصادی در کشور روز به روز وخیم تر می شود، و بیماران با کمبود دارو در کشور مواجهند. اما مسئولان رژیم بی کفایت پول و داروها را صرف …. می کنند.

کلید واژه ها