فرم درخواست کمک مالی

آخرین اخبار
رادیو امید

امام جمعه قم: ترامپ بداند ملت ایران با وحدت و انسجام در برابر آمریکا ایستادگی می‌کند

رادیو امید | 12:02 - 02.11.2018

آیت‌الله علیرضا اعرافی ظهر امروز  11 آبانماه، در خطبه‌های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد اظهار داشت:  ترامپ بداند ملت ایران با اتکا به قدرت الهی، وحدت و همبستگی در برابر توطئه‌های آمریکا ایستادگی کرده و شعار مرگ بر آمریکا را فراموش نمی‌کند.

 

 

 

مدیر حوزه‌های علمیه رژیم در ادامه  بیان کرد: در برخی از نظام‌های منحط غربی در زمینه تربیت خانواده هنگامی که فرزند بزرگ شود دیگر توجهی به وی نمی‌شود که این موضوع خلاف دین و انسانیت است و دین اسلام مخالف این شیوه است، انسان پیش خداوند در قبال فرزند مسئول است و در برابر وی وظایف مهمی را بر عهده دارد.

اعرافی با اشاره به حضور میلیونی زائران در مراسم اربعین حسینی گفت: خدا را شاکر هستیم که به ملت ما توفیق داد تا حضور پرشوری در این مراسم داشته باشند، راهپیمایی اربعین تجسم همه ارزش‌های الهی است و این راهپیمایی موتور متحرک امت برای وحدت در برابر دشمن است.

وی عنوان کرد: ترامپ می‌گوید پس از خروج آمریکا از برجام ایران ضعیف شده و ملت از نظام جدا شده است که حرف بی‌ارزشی است، ترامپ بداند ملت ایران با اتکا به قدرت الهی، نیروی درونی خود، وحدت، انسجام و همبستگی کامل در برابر توطئه‌های آمریکا ایستادگی کرده و شعار مرگ بر آمریکا را فراموش نمی‌کند.

اعرافی گفت: شعار مرگ بر آمریکای ملت ایران یعنی وحدت ملت‌های اسلامی و این شعار تا زمانی که آمریکا در برخورد با ایران به این شیوه رفتار کند به فضل الهی قطع نمی‌شود.

کلید واژه ها